Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
Whatsapp: (+421) 948 19 06 65
€3.89
| Íz | Tutti Frutti |
|---|---|
| Erősség / g | 214mg koffein / g |
| Erősség / tasak | 150 mg koffein / tasak |
| Nettó tartalom | 14 g összesen |
| Tartalom / tasak | 0.7 g |
| Tasak / doboz | 20 |
| Gyártó | Iceberg Tobacco Sp. Z.o.o. |
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |
Az ICEBERG Energy Black a világszerte népszerű ICEBERG brand koffeines tasak termékvonalába tartozik, a magas koffein tartalma miatt a termékcsaládon belül is az erősebbik félébe.
Az ízprofilt a svéd tutti-frutti cukorka édessége (ami a körte, a málna és acitrom keverékéből áll) és a klasszikus rágógumi ízének az ötvözete adja. Az ízérzet a használat során az elejétől a végéig egyenletes marad, a ~30 percnyi fogyasztási idő alatt a tasak kiadja az összes koffeintartalmát és ízét; anélkül, hogy eközben bármikor túl mesterségessé vagy kellemetlenül erőssé válna. A tutti-frutti íz azonnal erősen jelentkezik már a használat elején és az intenzitása nem csökken egészen a végéig.
Az ICEBERG Energy Black energia tasakok gyártója és fejlesztője a Varsóban, Lengyelországban levő székhelyű Iceberg Tobacco Sp. Z.o.o.
A tasakonként 150 mg koffein tartalom (ami 214 mg koffein / gramm) ideális választássá teszi ezeket a tasakokat olyan helyzetekben, amikor hirtelen egy nagyobb energia löketre van szükséged de ugyanakkor azt szeretnéd, hogy az energia felszabadulása a termék használatának 30 percében végig egyenletes legyen.
Hasonlóan az ICEBERG Energy termékcsaládba tartozó többi termékhez, az ICEBERG Energy Black koffeines tasakok a magas koffeintartalmuk miatt jelentősen fokozzák az éberséget, segítik a koncentrációt és a mentális tisztaságot minden olyan helyzetben, ahol szükséges teljesíteni a hétköznapok során. Legyen szó hosszú munkanapokról, késő esti munkáról, kemény edzésről a teremben vagy bármi egyéb sporttevékenységről, hosszú vezetésről, rendezvényen szereplésről, egész estét gaming marathonról, tanulásról, olvasásról vagy bármilyen olyan élethelyzetről ami fokozott koncentrációt és energiaszintet igényel.
Az ICEBERG Energy Black tasakok mindenki számára ideális választásnak bizonyulhatnak, akik szeretik a tutti-frutti és a rágógumi kellemes ízvilágát és aktív életvitelt folytatnak.